Biokeramický energizér AIFIR 2000

Kód: 000356
€29,90 €24,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Bio-keramický energizér, inak známy ako ionizátor, je kompatibilný s väčšinou 1/4" potrubí a inštalácia nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje. Pripojíte ho jednoducho k 1/4" hadičke.

Energizér obsahuje granule s viac ako 26 druhmi keramických materiálov obohatených oxidmi minerálov. Po ich spracovaní pri extrémnych teplotách začnú granule vyžarovať "negatívne ióny." Tieto ióny sú negatívne nabité atómy a častice, ktoré majú väčší počet elektrónov ako je obvyklé. Štúdie ukazujú ich pozitívny vplyv na zdravie, keďže majú upokojujúci a relaxačný efekt.

Vplyvy Ionizácie:

 • Podporuje biochemické procesy v tele.
 • Aktivuje molekuly vody v ľudskom tele.
 • Uľahčuje organizmu relaxáciu.
 • Pomáha odstránovať toxíny z krvného obehu.
 • Zvyšuje schopnosť tela brániť sa voči voľným radikálom, čo prispieva k procesu starnutia a rakovine.
 • Vyvažuje hodnotu pH v tele.
 • Umožňuje ľahšiu absorpciu vody v organizme.
 • Pomáha udržiavať pitnú vodu čerstvou dlhšie.

Takto upravená voda je tiež známa pod pojmom "živá voda." Energizér môžete jednoducho integrovať do väčšiny filtráčnych systémov a reverznej osmózy.

Prečo používať reverznú osmózu ? 

 1. Zdravie: Reverzná osmóza je schopná odstrániť nebezpečné kontaminanty, ako sú ťažké kovy, arzén a vírusy, ktoré by mohli byť prítomné vo vašej vode. Výsledkom je voda, ktorá je bezpečná na pitie a ktorá nemá žiadne nežiaduce zdravotné účinky.

 2. Kvalita vody: Voda získaná pomocou reverznéj osmózy má vysokú kvalitu, pretože je čistená bez použitia chemických látok. Výsledkom je voda, ktorá je čistá a nemá žiadne nežiaduce zápachy alebo chute.

 3. Úspora nákladov: Aj keď môže byť počiatočná investícia do systému reverznéj osmózy vyššia ako u iných spôsobov čistenia vody, v dlhodobom horizonte môže byť revérzna osmóza ekonomicky výhodnejšia. Táto metóda minimalizuje náklady na údržbu a tiež vám pomôže ušetriť peniaze na nákupe balených vôd.

 4. Ekologická voľba: Reverzná osmóza je ekologický spôsob čistenia vody, ktorý minimalizuje použitie chemikálií a redukuje množstvo odpadových vôd. To je dobré pre životné prostredie, pretože znižuje znečistenie a zabezpečuje, že voda je recyklovaná.

 5. Flexibilita: Reverzná osmóza je vhodná pre rôzne aplikácie, vrátane čistenia vody na pitie, použitia vo farmaceutickom priemysle, v bazénoch a akváriách a pre priemyselné použitie. To znamená, že nezáleží na tom, aké sú vaše potreby čistenia vody, revérzna osmóza môže byť vhodným riešením.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k reverzným osmózam
Rozmery (dĺžka x priemer): 255 x 55 mm
Životnosť: 24 mesiacov (do 20 000 litrov)
Odporúčaná rýchlosť filtrácie: 2-4 l/min
Pripojenie: 1/4"
Pracovná teplota: 2-42 °C
Maximálny pracovný tlak: 6 bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: