Batéria na filtrovanú vodu BLANCO FONTAS II

Kód: 001351 - CHROM 001351 - ZLATA 001483 - ULTRARESIST Zvoľte variant
€320 €399 €379 od €320 €266,67 bez DPH €332,50 bez DPH €315,83 bez DPH od €266,67 bez DPH
Na objednávku (Do 1-2 týždňov u Vás doma) Na objednávku (Do 1-2 týždňov u Vás doma) Na objednávku (Do 1-2 týždňov u Vás doma) Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Batéria Blanco Fontas II je dizajnovaná pre tých, ktorí oceňujú čistú vodu, ktorá splní ich najvyššie nároky na čistotu a chutnosť. S touto batériou máte prístup k bežnej teplej a studenej vode, no to nie je všetko.

Otočná páka naľavo vám umožní púšťať vodu filtrovanú a zbavenú chlóru a ďalších nečistôt. To všetko je zabalene v kvalitnom a modernom prevedení, ktoré sa dokonale hodí ku každej kuchyni.

Dizajn

Najnovšie technológie a dizajn. Táto batéria predstavuje kombináciu praktickosti a estetiky. Ovládacia páka na zmiešavanie teplej a studenej vody sa nachádza na pravej strane, zatiaľ čo otočná páka na filtrovanú vodu je situovaná na ľavej strane.

Návrh batérie zahŕňa oddelený vývod pre filtrovanú a nefiltrovanú vodu, čo zabezpečuje, že si môžete vychutnať dokonalú čistotu bez zmiešania s bežnou vodou. Otočný odtok s rozsahom rotácie 360° vám pridáva pohodlie pri každom umývaní a príprave pokrmov.

Inštalácia

Jednoduchá inštalácia a bezproblémové používanie s keramickou kartušou s tesnením a perlátorom s redukciou usadzovania vodného kameňa je Blanco Fontas II vybavená na dlhodobý bezproblémový chod.

Batéria je navrhnutá tak, aby pri použití nebola potrebná ďalší otvor pre filtrovanú vodu, čím šetrí priestor a zabezpečuje efektívne využitie.

Výrobca

Tradícia v službe kvality Značka Blanco je na trhu už od roku 1925 a sústredí sa na výrobu kvalitného kuchynského zariadenia. Technológie a dizajn sa stretávajú v batérii Blanco Fontas II, poskytujúc vám spoľahlivosť a modernosť v jednom produkte.

Združte zdravý životný štýl s funkciou filtrovanej vody a eleganciou batérie Blanco Fontas II. Vytvorte si svoj vlastný zdroj čistoty a komfortu vo svojej kuchyni.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodovodné batérie
Otáčateľný odtok vody: 360 °
Otvor: 35 mm
Kartuš: s keramickými tesneniami
Obsah balenia: 3 flexibilné hadičky s dĺžkou 450 mm a 3/8‘‘ maticou pre jednoduchú inštaláciu
Certifikát: LGA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: