Čerpadlo pre reverznú osmózu s držiakom

Kód: 000132
€99,90 €83,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálne tlakové čerpadlo pre reverznú osmózu

Toto kvalitné tlakové čerpadlo je ideálnym doplnkom pre systémy s reverznou osmózou, najmä ak je tlak vody výrazne nižší ako optimálne 3 bary.

S týmto zariadením môžete dosiahnuť stabilný tlak, čo zabezpečuje účinnosť a spoľahlivosť vášho filtru reverznéj osmózy. Čerpadlo sa dodáva s priloženým držiakom a pre dokonalú inštaláciu odporúčame zakúpiť 2-3 metre hadičky na pripojenie.

Univerzálnosť a flexibilita

Tlakové čerpadlo nie je obmedzené len na systémy reverznej osmózy, ale môže byť využité aj s akýmkoľvek iným kuchynským vodným filtrom. Jeho univerzálnosť vám umožňuje prispôsobiť ho podľa vašich potrieb a preferencií.

Ako fungujú tlakové čerpadlá pre reverznú osmózu?

Tlakové čerpadlá pre reverznú osmózu fungujú ako kľúčová súčasť filtrácie vody v týchto systémoch. Keďže reverzná osmóza vyžaduje vyšší tlak vody, než je dostupný v bežnej domácnosti, tlakové čerpadlo je tu na to, aby tento problém vyriešilo. Po pripojení tlakového čerpadla k systému sa tlak vody zvyšuje, čo zabezpečuje, že voda prechádza cez reverznú osmózu membránu pod dostatočne vysokým tlakom.

Voda, ktorá vstupuje do systému, je tlačená cez polopriepustnú membránu, ktorá účinne odstraňuje nečistoty, chemické látky, ťažké kovy a iné znečisťujúce látky. Výsledkom tohto procesu je čistá, vysokej kvality voda, ktorá je bezpečná na pitie a ďalšie použitie v domácnosti.

Tlakové čerpadlá pre reverznú osmózu sú neoceniteľnou súčasťou týchto systémov, pretože zaručujú, že proces reverznej osmózy je účinný a spoľahlivý, a vy si môžete užívať čistú a zdravú vodu každý deň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: