Filter na vodu Aquatip® 10" DUO MS

Kód: 200193
€59,90 €49,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Filter na vodu Aquatip® 10" DUO MS je vybavený dvoma vložkami, aby zabezpečil maximálnu účinnosť a ochranu vody.

Prvá je mechanická filtračná vložka s priepustnosťou 20 mikrónov, ktorá dokáže odstrániť mechanické nečistoty, ako sú piesok, štrk, hrdza, hlina, vlasy a podobne.

Druhá vložka obsahuje patentovanú zmes SILIPHOS, ktorá účinne zabráni usadzovaniu vodného kameňa na potrubí a spotrebičoch. Navyše, ak preferujete vložku s ešte nižšou priepustnosťou, jednoducho nám to uveďte v poznámke pri objednávke.

Výhody tohto vodného filtra sú:

 • Účinné odstránenie mechanických nečistôt z vody, ako je piesok, štrk, hrdza, hlina, vlasy a podobne.
 • Prevencia tvorby vodného kameňa na potrubí a spotrebičoch. V prípade mäkkej vody tiež bráni vzniku korózie.

Okrem toho máte možnosť vymeniť filtračnú vložku za akýkoľvek iný model s štandardným rozmerom 10" z našej ponuky vložiek.

Prosím, majte na pamäti, že fotka slúži len ako ilustrácia a skutočný vzhľad filtra sa môže jemne líšiť. Tieto odlišnosti vzhľadu však nemajú žiadny vplyv na funkčnosť a účinnosť zariadenia.

Aké využitie má Siliphos ?

Zmes SILIPHOS, ktorá je súčasťou filtra Aquatip®, prináša mnoho výhod a využití. Tu sú niektoré z nich:

 1. Prevencia tvorby vodného kameňa: SILIPHOS vytvára ochranný povlak na vnútorných stenách potrubí a spotrebičov, čím bráni usadzovaniu vápenatých a minerálnych zvyškov. Týmto spôsobom pomáha udržiavať potrubia a spotrebiče vo vynikajúcom stave a predlžuje ich životnosť.

 2. Ochrana pred koróziou: SILIPHOS pomáha minimalizovať vplyv korózie na potrubia a kovové súčasti v systéme. Vytvára ochranný povlak, ktorý zabraňuje priamemu kontaktu vody s kovmi, čím minimalizuje riziko korózie a poškodenia.

 3. Zlepšenie kvality vody: SILIPHOS pomáha zachovať kvalitu vody tým, že zabraňuje usadzovaniu nečistôt a sedimentov. Tým sa minimalizuje prítomnosť nečistôt, ako je piesok, hrdza a iné suspendované častice vo vode.

 4. Úspora energie a nákladov: Prevencia tvorby vodného kameňa a ochrana pred koróziou prispievajú k efektívnejšiemu fungovaniu spotrebičov a systémov. To môže viesť k úspore energie a zníženiu nákladov na údržbu a opravy.

Zmes SILIPHOS je preto vynikajúcim doplnkom k vodnému filtru Aquatip®, ktorý zabezpečuje nielen čistú a zdravú vodu, ale aj dlhodobú ochranu vášho vodovodného systému a spotrebičov.

Čo sú to multifunkčné vodné filtre

Multifunkčné filtre na vodu sú zariadenia, ktoré slúžia na úpravu a čistenie vody z rôznych znečisťujúcich látok. Tieto filtre sú dostupné v rôznych variantoch a umožňujú prispôsobenie sa individuálnym potrebám používateľov. Ich účinnosť spočíva vo viacstupňovej filtrácii, pričom do jednotlivých filtračných stupňov sa dávajú filtračné vložky, ktoré sú vybrané na základe konkrétnej potreby. 

Každá filtračná vložka je navrhnutá na odstránenie špecifických nečistôt a zlepšenie kvality vody. Výber konkrétnych filtračných vložiek závisí od individuálnych potrieb používateľa a zloženia vody, ktorú chcú čistiť. Používanie multifunkčných filtrov na vodu s možnosťou výmeny filtračných vložiek umožňuje prispôsobiť filtračný systém presne podľa potreby.

Aké sú výhody multifunkčných filtrov na vodu ?

 1. Odstránenie nečistôt: Multifunkčné filtre na vodu účinne odstraňujú rôzne druhy nečistôt, ako sú sedimenty, piesok, hliny, chlór, chemikálie, ťažké kovy, organické látky a mikroorganizmy. To zlepšuje kvalitu vody a zabraňuje možným zdravotným rizikám.

 2. Zlepšenie chuti a vône vody: Použitie uhlíkového filtra v multifunkčných filtroch pomáha eliminovať nepríjemné chute a vône spojené s chemikáliami a inými nečistotami vo vode.

 3. Ochrana zdravia: Filtrácia vody môže pomôcť chrániť zdravie tým, že eliminuje potenciálne škodlivé látky, ako sú baktérie, vírusy a parazity.

 4. Pohodlná inštalácia a údržba: Multifunkčné filtre na vodu sú zvyčajne navrhnuté tak, aby boli ľahko inštalovateľné a udržiavané. Mnoho filtrov má jednoduché systémy výmeny filtrov, čo znamená, že ich výmena je rýchla a jednoduchá.

 5. Dlhá životnosť: Tieto filtre majú zvyčajne dlhú životnosť, čo znamená, že poskytujú dlhodobú ochranu vody s minimálnymi nákladmi na údržbu.

Multifunkčné filtre na vodu sú ideálne pre domáce použitie, výrobné závody, kancelárie alebo iné miesta, kde je kvalita vody dôležitá. Ich schopnosť odstraňovať rôzne znečisťujúce látky a zlepšiť chuť a vôňu vody poskytuje čistú a bezpečnú vodu pre všetkých užívateľov. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné vodné filtre
Rozmery: 315 x 120 mm (x2)
Pripojenie: 3/4" alebo 1"
Veľkosť filtračnej vložky: 10"
Maximálny tlak: 8 bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: