Filter na vodu Aquatip® 10" TRIO MmaiCM

Kód: 0200532 0200531 Zvoľte variant
€199,90 €166,58 bez DPH
Skladom (5 ks) Skladom (5 ks) Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Viacúčelový filter na vodu TRIO Aquatip® so štandardizovanou veľkosťou 10 palcov, ktorý je vybavený držiakom, kľúčom a tromi rôznymi filtračnými vložkami:

  1. Mechanická filtračná vložka s priepustnosťou 20 a 5 mikrónov, ktorá účinne odstraňuje mechanické nečistoty, ako sú piesok, štrk, hrdza, hlina, vlasy a podobne.

  2. Filtračná vložka s MaiCat zmesou  je špeciálna zmes, ktorá sa používa na zabránenie tvorbe vodného kameňa. Je považovaná za druhý najúčinnejší spôsob ochrany pred vodným kameňom, pričom len katexové zmäkčovače vody majú vyššiu účinnosť v tomto ohľade.

Filter je určený na použitie na studenú vodu v domovskom vodovodnom potrubí a je možné ho tiež umiestniť pod kuchynský drez. Jeho obal je navrhnutý v modernom dizajne a je vyrobený z kvalitných plastov s vysokou tvrdosťou. Filter je schopný pracovať s prevádzkovým tlakom až do 8 barov.

Pri inštalácii odporúčame umiestniť uzatvárací ventil pred vstupom do filtra, čo uľahčí výmenu filtračných vložiek. Tento ventil umožňuje jednoduché odstavenie prívodu vody a umožňuje rýchlu výmenu vložiek bez potreby vypúšťania celej vodovodnej sústavy.

Vodný filter TRIO AQUAtip® je spoľahlivým a praktickým riešením pre filtrovanie vody, či už ide o studničnú vodu alebo vodu z verejnej vodovodnej siete. Jeho kvalitná konštrukcia a jednoduchá výmena filtračných vložiek vám umožňujú mať vždy čistú a kvalitnú vodu priamo vo vašej domácnosti.

Prosím, majte na pamäti, že fotka slúži len ako ilustrácia a skutočný vzhľad filtra sa môže jemne líšiť. Tieto odlišnosti vzhľadu však nemajú žiadny vplyv na funkčnosť a účinnosť zariadenia.

Čo je to filtračná zmes maiCat ?

MaiCat je špeciálna zmes, ktorá sa používa na zabránenie tvorbe vodného kameňa. Je považovaná za druhý najúčinnejší spôsob ochrany pred vodným kameňom, pričom len katexové zmäkčovače vody majú vyššiu účinnosť v tomto ohľade. 

Využitie TRIO filtra MmaiCM
  • Účinne odstraňuje fyzické nečistoty vo vode, ako sú piesok, štrk, hrdza, hlina, vlasy a podobne.
  • Poskytuje spoľahlivú ochranu pred tvorbou vodného kameňa, pričom vápnik a horčík z vody neodstraňuje, ale bráni ich spojeniu do formy vodného kameňa.

Čo sú to multifunkčné vodné filtre

Multifunkčné filtre na vodu sú zariadenia, ktoré slúžia na úpravu a čistenie vody z rôznych znečisťujúcich látok. Tieto filtre sú dostupné v rôznych variantoch a umožňujú prispôsobenie sa individuálnym potrebám používateľov. Ich účinnosť spočíva vo viacstupňovej filtrácii, pričom do jednotlivých filtračných stupňov sa dávajú filtračné vložky, ktoré sú vybrané na základe konkrétnej potreby. 

Každá filtračná vložka je navrhnutá na odstránenie špecifických nečistôt a zlepšenie kvality vody. Výber konkrétnych filtračných vložiek závisí od individuálnych potrieb používateľa a zloženia vody, ktorú chcú čistiť. Používanie multifunkčných filtrov na vodu s možnosťou výmeny filtračných vložiek umožňuje prispôsobiť filtračný systém presne podľa potreby.

Aké sú výhody multifunkčných filtrov na vodu ?

  1. Odstránenie nečistôt: Multifunkčné filtre na vodu účinne odstraňujú rôzne druhy nečistôt, ako sú sedimenty, piesok, hliny, chlór, chemikálie, ťažké kovy, organické látky a mikroorganizmy. To zlepšuje kvalitu vody a zabraňuje možným zdravotným rizikám.

  2. Zlepšenie chuti a vône vody: Použitie uhlíkového filtra v multifunkčných filtroch pomáha eliminovať nepríjemné chute a vône spojené s chemikáliami a inými nečistotami vo vode.

  3. Ochrana zdravia: Filtrácia vody môže pomôcť chrániť zdravie tým, že eliminuje potenciálne škodlivé látky, ako sú baktérie, vírusy a parazity.

  4. Pohodlná inštalácia a údržba: Multifunkčné filtre na vodu sú zvyčajne navrhnuté tak, aby boli ľahko inštalovateľné a udržiavané. Mnoho filtrov má jednoduché systémy výmeny filtrov, čo znamená, že ich výmena je rýchla a jednoduchá.

  5. Dlhá životnosť: Tieto filtre majú zvyčajne dlhú životnosť, čo znamená, že poskytujú dlhodobú ochranu vody s minimálnymi nákladmi na údržbu.

Multifunkčné filtre na vodu sú ideálne pre domáce použitie, výrobné závody, kancelárie alebo iné miesta, kde je kvalita vody dôležitá. Ich schopnosť odstraňovať rôzne znečisťujúce látky a zlepšiť chuť a vôňu vody poskytuje čistú a bezpečnú vodu pre všetkých užívateľov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné vodné filtre
Rozmery: 315 x 120 mm (x3)
Pripojenie: 3/4" , 1"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: