Generátor vodíkovej vody Hydrogen GO

Kód: 001184
€349 €290,83 bez DPH
Momentálne nedostupné (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodíkova voda - Zázračný nápoj pre váš zdravý životný štýl

Hydrogen GO je prenosný generátor vodíkovej vody, ktorý ponúka vodu obohatenú o vodík bez zmeny pH. Vďaka špeciálnemu procesu elektrolýzy rozpustí plynný (molekulárny) vodík v naplnenej vode, čo prináša mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus.

Jednoduché použitie a viacúčelové využitie

Hydrogen GO poskytuje výbornú možnosť piť kvalitnú vodíkovú vodu kdekoľvek na cestách. Stačí prístroj naplniť čistou pitnou vodou alebo neperlivou minerálnou vodou, a v priebehu približne 8 minút máte hotovú vodíkovú vodu s mnohými prospešnými účinkami na vaše zdravie.

Vodíková voda - Viac ako len nápoj

Okrem pitia, vodíkovú vodu môžete využiť aj pri ďalších úkonoch v domácnosti. Môžete obohatiť ovocie, zeleninu, rezané kvety či surové vajcia, čo zlepší ich výživovú hodnotu. Vodíková voda môže byť zmiešaná aj s rôznymi minerálnymi, vitamínovými alebo fitness zmesami. Dokonca aj kocky ľadu vytvorené z vodíkovej vody môžu zjemniť chuť alkoholických nápojov a koktejlov.

Výhody vodíkovej vody

  • Vodíková voda efektívne hydratuje a prispieva k zdravšej pleti a pokožke tela.
  • Zmierňuje voľné radikály v tele a pôsobí ako silný antioxidant.
  • Vodík je netoxický a jeho konzumácia neohrozuje predávkovanie.
  • Má antialergické účinky a pôsobí protizápalovo v tele.

Bezpečné a praktické použitie

Hydrogen GO je vybavený membránou SPE/PEM, ktorá prepúšťa do vody len samotný vodík bez kyslíka. Obsahuje moderný digitálny displej s informáciami o dobe prípravy vodíkovej vody a stave akumulátora. Prístroj vás hlasovými výstrahami informuje o priebehu elektrolýzy. Používanie je bezpečné, no treba dodržiavať určité pokyny, napríklad nepoužívať perlivú alebo šumivú vodu.

Spolu so zdravím na cestách

S Hydrogen GO si môžete vychutnať zázračné účinky vodíkovej vody kdekoľvek. Vďaka prístroju si môžete vytvoriť vodíkovú vodu až 15-krát na jedno nabitie. Svoje zdravie a pohodu si tak môžete užiť kdekoľvek a kedykoľvek.

123456_1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: