Ionizátor vody aQuator Silver mini

Kód: 0200261
€269 €224,17 bez DPH
Skladom
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

aQuator mini silver je menší domáci ionizátor vody s plochými elektródami a unikátnou funkciou striebrenia vody. 

Zariadenie je patentované a certifikované na pitnú vodu. 

Produkuje 1,1 litra alkalické vody a 0,4 litra kyseliny. S použitím striebornej elektródy je možné vyrobiť 1,5 litra striebornej vody. 

Je to kompaktný prístroj s jednoduchým ovládaním. 

Čo je to strieborná voda ?

Strieborná voda je voda, ktorá obsahuje rozpustené ióny striebra v dôsledku elektrolýzy v ionizátoroch vody s inštalovanou striebornou elektródou. Tieto ióny striebra majú pozitívne účinky na zdravie, pretože majú schopnosť zabíjať patogénne mikroorganizmy a pôsobia ako prírodné antibiotikum. 

Strieborná voda je známa svojimi antimikrobiálnymi vlastnosťami a jej účinky sú potvrdené výskumami, ktoré ukazujú, že dokáže ovplyvňovať viac ako 650 druhov mikroorganizmov.

Okrem toho, strieborná voda sa tiež používa pri liečbe niektorých ochorení, ako sú chrípka, angína, alergie, zápaly a reumatizmus.

Výhody Ionizátorov vody

Ionizatory

Zlepšuje hydratáciu

Ionizátor vody mení štruktúru molekúl vody, čo by mohlo uľahčiť prenikanie vody do buniek a zlepšiť hydratáciu tela. Iontová voda je tiež často nazývaná "mäkkou vodou", čo znamená, že je ľahšie absorbovať do tela.
Ionizatory

Silný antioxidant

Iontová voda má schopnosť pôsobiť ako silný antioxidant, ktorý môže neutralizovať voľné radikály a redukovať oxidatívny stres v tele. Toto je dôležité pre ochranu buniek pred poškodením a podporu zdravého starnutia.
Ionizatory

Podporuje pH rovnováhu

Iontová voda môže prispievať k udržaniu rovnováhy pH v tele, čo je dôležité pre optimálne fungovanie orgánov a systémov.
Ionizatory

Detoxikácia organizmu

Ionizátor vody môže pomôcť organizmu odstraňovať toxíny a ťažké kovy, čo môže viesť k lepšiemu zdraviu a celkovému blahobytu.
Ionizatory

Zlepšuje chuť a vôňu vody

Iontová voda má tendenciu mať jemnejšiu chuť a príjemnejšiu vôňu, čo môže motivovať ľudí piť viac vody a podporovať zdravé pitné návyky.
Ionizatory
Lepšia hydrátacia
Ionizatory
Správna pH rovnováha
Ionizatory
Moderný dizajn

Čo je to ionizátor a prečo ho používať ?

Ionizátor vody je zariadenie, ktoré mení fyzikálnu a chemickú povahu vody pomocou elektrolytického procesu. Toto zariadenie je často nazývané aj "ionizátor alkalického vody" alebo "ionizátor iontov vody." Hlavným cieľom ionizátora vody je zvýšiť pH vody a vytvoriť alkalickú vodu bohatú na negatívne nabité ionty.

Princípom ionizácie vody je elektrolýza, ktorá rozkladá vodu na alkalické a kyslé zložky. Voda s vyšším pH (alkalická voda) je bohatá na hydroxylové ionty (OH-) a záporné ionty, zatiaľ čo voda s nižším pH (kyslá voda) obsahuje viac vodíkových iónov (H+). Alkalická voda sa následne konzumuje, zatiaľ čo kyslá voda sa často používa na iné domáce účely alebo sa odstraňuje.

Čo je to ionizátor vody a ako funguje?

Ionizátor vody je zariadenie, ktoré mení chemické zloženie bežnej vody. Funguje tak, že prostredníctvom elektród vytvára elektrický náboj na molekulách vody, čím mení pH vody a zvyšuje obsah iontov. Tým sa vytvára alkalická voda s vyšším obsahom negatívne nabíjacích iontov. 

Aké sú prínosy pitia ionizovanej vody?

Ionizovaná voda má niekoľko potenciálnych prínosov. Patrí sem zlepšená hydratácia organizmu, možná lepšia chuť a čistota vody, odstránenie nepríjemného chlóru a nečistôt, a tiež môže slúžiť ako antioxidant, čo by mohlo podporiť celkové zdravie tela. 

Aké sú možné obmedzenia používania ionizátorov vody?

Aj keď ionizovaná voda môže mať niekoľko prínosov, existujú aj možné obmedzenia. Nie všetky vody sú vhodné na ionizáciu, pretože niektoré minerály sú dôležité pre organizmus. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ionizátory vody
Celkový objem nádoby: 1,5 litra
Rozmery (V x Š x H) - cm: 20x20x15
Napájanie elekt. energie: 230 V
Hmotnosť zariadenia: 0,98 kg
Hodnota pH: alkalická 7 - 12, acidická 2 - 7
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: