Kapilárna membrána Aquafilter TLCHF-FP

Kód: 000082
€27,90 €23,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

AQUAFILTER TLCHF-FP kapilárna membrána

Táto špeciálna kapilárna membrána od spoločnosti Aquafilter je nesmierne účinným prostriedkom na odstránenie z vody baktérií a vybraných druhov vírusov s veľkosťou väčšou ako 0,02 μm. Jej štruktúra je podobná malým rúrkam a obsahuje množstvo mikroskopických kanálikov, ktorých priemer sa postupne zmenšuje od vonkajšieho okraja smerom k vnútru vlákna. Týmto spôsobom dochádza k postupnej filtrácii malých častíc vo vode, pričom sú zadržané baktérie, huby a niektoré druhy vírusov s veľkosťou väčšou ako 0,02 μm.

Životnosť 

Životnosť kapilárnej membrány je individuálna a závisí od kvality a množstva pretečenej vody. Väčšinou sa však pohybuje v rozmedzí od 9 do 12 mesiacov.

Minimálny potrebný tlak

Pre správne fungovanie tejto kapilárnej membrány je potrebný minimálny tlak vody vo výške 3,5 bar.

Prečo používať reverznú osmózu ? 

  1. Zdravie: Reverzná osmóza je schopná odstrániť nebezpečné kontaminanty, ako sú ťažké kovy, arzén a vírusy, ktoré by mohli byť prítomné vo vašej vode. Výsledkom je voda, ktorá je bezpečná na pitie a ktorá nemá žiadne nežiaduce zdravotné účinky.

  2. Kvalita vody: Voda získaná pomocou reverznéj osmózy má vysokú kvalitu, pretože je čistená bez použitia chemických látok. Výsledkom je voda, ktorá je čistá a nemá žiadne nežiaduce zápachy alebo chute.

  3. Úspora nákladov: Aj keď môže byť počiatočná investícia do systému reverznéj osmózy vyššia ako u iných spôsobov čistenia vody, v dlhodobom horizonte môže byť revérzna osmóza ekonomicky výhodnejšia. Táto metóda minimalizuje náklady na údržbu a tiež vám pomôže ušetriť peniaze na nákupe balených vôd.

  4. Ekologická voľba: Reverzná osmóza je ekologický spôsob čistenia vody, ktorý minimalizuje použitie chemikálií a redukuje množstvo odpadových vôd. To je dobré pre životné prostredie, pretože znižuje znečistenie a zabezpečuje, že voda je recyklovaná.

  5. Flexibilita: Reverzná osmóza je vhodná pre rôzne aplikácie, vrátane čistenia vody na pitie, použitia vo farmaceutickom priemysle, v bazénoch a akváriách a pre priemyselné použitie. To znamená, že nezáleží na tom, aké sú vaše potreby čistenia vody, revérzna osmóza môže byť vhodným riešením.

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: