Filtračná náplň Mixed Bed MB400

Kód: 226-1 LITER 226-5 LITROV 226-25 LITROV Zvoľte variant
€19,90 €87,90 €319 od €19,90 €16,58 bez DPH €73,25 bez DPH €265,83 bez DPH od €16,58 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Deionizačná zmes Mixed Bed MB400 predstavuje vynikajúci nástroj na získanie ultra-čistej vody, ktorá má minimálnu vodivosť. Táto vysoko kvalitná živica kombinuje anexovú a katexovú zmes a je určená na dočistenie vody, ktorá už prešla demineralizáciou, napríklad pomocou reverznej osmózy.

Mixed Bed MB400 je špeciálne navrhnutá na dočistenie vody, aby sa dosiahla ultra-čistá voda s minimálnou vodivosťou. Táto zmes v sebe zahrňuje kombináciu anexovej a katexovej zmesi, ktoré spolupracujú na odstránení zvyškových iónov a zabezpečení najvyššej kvality vody.

Použitie

  • Pri priamom spracovaní neupravenej vody s cieľom získať kvalitnú demineralizovanú vodu.
  • Po iných ionexových úpravách alebo reverznej osmóze, aby sa dosiahla ešte vyššia úroveň čistoty vody.

Výhody

Hlavnou výhodou použitia deionizačnej zmesi Mixed Bed MB400 je možnosť získať ultra-čistú vodu s minimálnou vodivosťou. Táto voda je vhodná pre rôzne aplikácie, kde vyžadujete maximálnu čistotu a minimálnu prítomnosť nečistôt.

Deionizačná zmes Mixed Bed MB400 je ideálnym riešením pre zabezpečenie ultra-čistej vody s minimálnou vodivosťou. Je určená pre situácie, kedy je potrebná maximálna kvalita vody pre špecifické aplikácie, a predstavuje ďalší krok k zabezpečeniu výnimočnej kvality vody vo vašom prostredí.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné zmesi
Použitie: priame spracovanie neupravenej vody a výroba kvalitnej demineralizovanej vody, prípadne po inej ionexovej úprave/reverznej osmóze pre ešte vyššiu kvalitu vody
Objemová hmotnosť: cca 600 g/l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: