Obmedzovač prietoku - restriktor

Kód: 000182
€4,90 €4,08 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Obmedzovač prietoku od amerického výrobcu Aquafilter s pripojením 1/4" je dôležitou súčasťou vášho systému reverznej osmózy. Jeho úlohou je chrániť celý systém reverznej osmózy, pretože bez neho by nedochádzalo k vytvoreniu primeraného tlaku, a nadbytočná voda by sa vyhodila do odpadu. Tento obmedzovač prietoku dokáže udržiavať stabilný prietok na úrovni 450 ml za minútu.

Odporúčame vymienať tento obmedzovač prietoku spolu s osmotickou membránou, pretože spoločná výmena zabezpečuje optimálny výkon vášho systému. Tento obmedzovač je ideálny pre membrány s prietokom v rozsahu 70-100 GPD, čo znamená, že je vhodný pre rôzne typy reverznej osmózy.

Prečo používať reverznú osmózu ? 

  1. Zdravie: Reverzná osmóza je schopná odstrániť nebezpečné kontaminanty, ako sú ťažké kovy, arzén a vírusy, ktoré by mohli byť prítomné vo vašej vode. Výsledkom je voda, ktorá je bezpečná na pitie a ktorá nemá žiadne nežiaduce zdravotné účinky.

  2. Kvalita vody: Voda získaná pomocou reverznéj osmózy má vysokú kvalitu, pretože je čistená bez použitia chemických látok. Výsledkom je voda, ktorá je čistá a nemá žiadne nežiaduce zápachy alebo chute.

  3. Úspora nákladov: Aj keď môže byť počiatočná investícia do systému reverznéj osmózy vyššia ako u iných spôsobov čistenia vody, v dlhodobom horizonte môže byť revérzna osmóza ekonomicky výhodnejšia. Táto metóda minimalizuje náklady na údržbu a tiež vám pomôže ušetriť peniaze na nákupe balených vôd.

  4. Ekologická voľba: Reverzná osmóza je ekologický spôsob čistenia vody, ktorý minimalizuje použitie chemikálií a redukuje množstvo odpadových vôd. To je dobré pre životné prostredie, pretože znižuje znečistenie a zabezpečuje, že voda je recyklovaná.

  5. Flexibilita: Reverzná osmóza je vhodná pre rôzne aplikácie, vrátane čistenia vody na pitie, použitia vo farmaceutickom priemysle, v bazénoch a akváriách a pre priemyselné použitie. To znamená, že nezáleží na tom, aké sú vaše potreby čistenia vody, revérzna osmóza môže byť vhodným riešením.

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: