Permeat pumpa pre RO

Kód: 000135
€122 €101,67 bez DPH
Skladom
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Permeat pumpa je významným doplnkom pre systémy reverznej osmózy, ktorý výrazne zlepšuje ich účinnosť a zároveň minimalizuje množstvo odpadovej vody. Po integrovaní tejto pumpy do systému sa pomer čistej vody k odpadovej vode zvyšuje na približne 1:3, čo predstavuje významné zlepšenie výkonnosti.

Táto pumpa je ideálna pre systémy reverznej osmózy s tlakovým zásobníkom, kde dokáže efektívne prispieť k získaniu čistejšej a účinnejšej vody pri minimalizovaní odpadu. Je to výborný spôsob, ako optimalizovať výkon reverznej osmózy a zároveň šetriť vodu.

Prečo používať reverznú osmózu ? 

  1. Zdravie: Revérzna osmóza je schopná odstrániť nebezpečné kontaminanty, ako sú ťažké kovy, arzén a vírusy, ktoré by mohli byť prítomné vo vašej vode. Výsledkom je voda, ktorá je bezpečná na pitie a ktorá nemá žiadne nežiaduce zdravotné účinky.

  2. Kvalita vody: Voda získaná pomocou revérznej osmózy má vysokú kvalitu, pretože je čistená bez použitia chemických látok. Výsledkom je voda, ktorá je čistá a nemá žiadne nežiaduce zápachy alebo chute.

  3. Úspora nákladov: Aj keď môže byť počiatočná investícia do systému revérznej osmózy vyššia ako u iných spôsobov čistenia vody, v dlhodobom horizonte môže byť revérzna osmóza ekonomicky výhodnejšia. Táto metóda minimalizuje náklady na údržbu a tiež vám pomôže ušetriť peniaze na nákupe balených vôd.

  4. Ekologická voľba: Revérzna osmóza je ekologický spôsob čistenia vody, ktorý minimalizuje použitie chemikálií a redukuje množstvo odpadových vôd. To je dobré pre životné prostredie, pretože znižuje znečistenie a zabezpečuje, že voda je recyklovaná.

  5. Flexibilita: Revérzna osmóza je vhodná pre rôzne aplikácie, vrátane čistenia vody na pitie, použitia vo farmaceutickom priemysle, v bazénoch a akváriách a pre priemyselné použitie. To znamená, že nezáleží na tom, aké sú vaše potreby čistenia vody, revérzna osmóza môže byť vhodným riešením.

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: