Prenosný vodotesný pH meter AD130

Kód: 001478
€217,90 €181,58 bez DPH
Skladom u dodávateľa (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosný vodotesný meter AD130, zariadenie určené na spoľahlivé meranie pH a teploty vody. Tento výkonný meter je navrhnutý tak, aby poskytoval laboratórne výsledky a presnosť aj v náročných priemyselných podmienkach.
S možnosťou merania ORP
(oxidačné-redukčné potenciál) vody, stačí doplniť zariadenie epoxidovou elektródou.

Hlavné výhody AD130

Zahŕňajú až 7 pamäťových tlmivých roztokov (pufrov) na kalibráciu pH, prehľadné odčítanie hodnôt prostredníctvom LCD displeja, možnosť manuálnej alebo automatickej teplotnej kompenzácie pri odčítavaní pH, pričom kalibrácia pH používa tlmivé roztoky (pufre) s minimálnou odchýlkou len 0,01.

Meter má široký teplotný rozsah od -20°C do 120°C a umožňuje tiež použitie ORP elektród na meranie mV, s odchýlkou do 0,1 mV. V prípade slabých batérií vás na to upozorní indikátor.

Tento vodotesný meter AD130 je spoľahlivým a praktickým nástrojom pre všetky aplikácie, kde je potrebné presné a spoľahlivé meranie pH a teploty vody.

Obsah balenia

Balenie obsahuje všetko potrebné pre používanie, ako zariadenie AD130, AD1230B pH elektródu s epoxidovým telom, AD7662 nerezovú teplotnú sondu, kalibračné roztoky vo vrecúškach (pH 7 a pH 4, 20 ml každý), 4x 1.5V AA batérie a manuál.

V prípade pH elektródy odporúčame po čase vymeniť ju za novú pre optimálne fungovanie zariadenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: