Šungit filter vody 1l

Kód: 000983
€19,90 €16,58 bez DPH
Na objednávku (Do 1-2 týždňov u Vás doma) (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je to šungit

Šungit je vzácny kameň pochádzajúci zo severozápadného Ruska, a jeho unikátne vlastnosti sa využívajú na úpravu pitnej vody. Tento zázračný kameň sa vyznačuje schopnosťou pohltnúť a neutralizovať škodlivé látky, čo z neho robí skvelého spoločníka pre získavanie kvalitnej vody na pitie s pozitívnymi účinkami pre náš organizmus. 

Okrem pitia sa šungitová voda využíva aj v kozmetike, inhaláciách, kúpeľoch a dokonca aj pri polievaní kvetov v domácnosti.

Výhody šungit

  • Odstraňuje mechanické nečistoty
  • Redukuje chlór a organické látky
  • Filtruje ťažké kovy
  • Zlepšuje chuť vody a odstraňuje pach

Ako sa používa šungit

Pred prvým použitím prepláchnite obsah balenia pod tečúcou vodou a následne celý kameň vložte do nádoby s objemom približne 2 litrov (napr. sklenená alebo keramická nádoba) a zalejte pitnou vodou. Pre dosiahnutie účinkov nechajte šungit vo vode odpočívať aspoň 1 hodinu, no nie dlhšie ako 72 hodín. Po odstátí je voda pripravená na pitie. Jeden kameň v balení vydrží filtrovať vodu počas 6 mesiacov.

Pre udržanie šungitu vo vysokej účinnosti je nevyhnutné pravidelné čistenie. Po dvoch týždňoch používania vyberte kameň z vody, prepláchnite ho pod tečúcou vodou a nechajte ho uschnúť. Potom ho môžete znovu vložiť do vody a používať ďalšie dva týždne.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Životnosť balenia: 6 mesiacov
Objem: 1 l vody

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: