Tester kvality vody AQUAtip® 11v1

Kód: 0001608
€12,90 €10,75 bez DPH
Vypredané (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Radi by sme Vám predstavili test AQUAtip® 11v1 - jednoduchý, rýchly a presný test, ktorý vám poskytne presný výsledok do desiatok sekúnd.

Tento test má množstvo výhod - efektívne určí až 11 rôznych faktorov a vlastností vody počas jediného testovania, bez potreby prerušenia celého procesu. Navyše, je univerzálny a môže byť použitý nielen na testovanie pitnej vody, ale aj na skúmanie faktorov vody v kúpeľoch, bazénoch, rybníkoch, akváriách a dokonca aj v odpadových vodách alebo úžitkových vodách.

Farebná tabuľka s prehľadnými výsledkami umožňuje presné určenie výsledkov meraní. Balenie obsahuje 50 kusov jednorázových prúžkov, čo zaručuje dlhodobé využitie jedného balenia. Vyskúšajte tento skvelý test a uľahčite si meranie vlastností vody.

Aké zložky sú testom 11v1 merané ?

voľný chlór, tvrdosť vody, celkové množstvo rozpusteného chlóru, celková alkalita vody, množstvo rozpusteného železa, medi, olova, brómu, množstvo dusičnanov a dusitanov

Návod na použitie:

  1. Naplňte pohár vodou. Teplota by mala byť v rozmedzí od 2 do 30 °C.

  2. Potom vložte testovací prúžok do vody na 2 sekundy a potom ho vyberte.

  3. Počkajte približne 30 sekúnd, aby prúžok zareagoval.

  4. Potom si pomocou tabuľky, ktorá je uvedená na obale, prečítajte výsledné hodnoty.

 

V našej ponuke nájdete viac testerov vody, ktoré si u nás môžete zakúpiť. Napríklad kvapky na test tvrdosti vody tester na prítomnosť E.coli baktérií , tester kvality vody 6v1 alebo Komplexný tester kvality vody 16v1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: