Uhlíková filtračná vložka Aquaphor K3

Kód: 000488
€18,90 €15,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Modul K3 predstavuje náhradnú filtračnú vložku s pôvodným označením K1-02. Jeho základnou funkciou je odstraňovať z vody chlór, organické zlúčeniny, pesticídy a podobné nečistoty, vďaka obsahu aktívneho uhlia.

Filtračný modul efektívne funguje aj ako mechanický filter.

Táto uhlíková filtračná vložka, označená ako K3, má vlastnosti, ktoré sú identické s uhlíkovou filtračnou vložkou K2, a v prípade potreby môžu byť vzájomne vymeniteľné. Obe tieto vložky sú navrhnuté špeciálne pre systém reverznej osmózy Aquaphor Morion a zabezpečujú účinnú filtráciu vody.

Prečo používať reverznú osmózu ? 

  1. Zdravie: Reverzná osmóza je schopná odstrániť nebezpečné kontaminanty, ako sú ťažké kovy, arzén a vírusy, ktoré by mohli byť prítomné vo vašej vode. Výsledkom je voda, ktorá je bezpečná na pitie a ktorá nemá žiadne nežiaduce zdravotné účinky.

  2. Kvalita vody: Voda získaná pomocou reverznéj osmózy má vysokú kvalitu, pretože je čistená bez použitia chemických látok. Výsledkom je voda, ktorá je čistá a nemá žiadne nežiaduce zápachy alebo chute.

  3. Úspora nákladov: Aj keď môže byť počiatočná investícia do systému reverznéj osmózy vyššia ako u iných spôsobov čistenia vody, v dlhodobom horizonte môže byť revérzna osmóza ekonomicky výhodnejšia. Táto metóda minimalizuje náklady na údržbu a tiež vám pomôže ušetriť peniaze na nákupe balených vôd.

  4. Ekologická voľba: Reverzná osmóza je ekologický spôsob čistenia vody, ktorý minimalizuje použitie chemikálií a redukuje množstvo odpadových vôd. To je dobré pre životné prostredie, pretože znižuje znečistenie a zabezpečuje, že voda je recyklovaná.

  5. Flexibilita: Reverzná osmóza je vhodná pre rôzne aplikácie, vrátane čistenia vody na pitie, použitia vo farmaceutickom priemysle, v bazénoch a akváriách a pre priemyselné použitie. To znamená, že nezáleží na tom, aké sú vaše potreby čistenia vody, revérzna osmóza môže byť vhodným riešením.

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: