Vodný filter AQUAtip®HORECA

Kód: 200365
ZADARMOZADARMO
5668 vodny filter aquatip horeca
€395 €329,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodný filter AQUAtip® HORECA je navrhnutý so zreteľom na potreby baristov a poskytuje špičkovú kvalitu vody pre kávovary a presso stroje. Jeho účelom je nielen ochrániť tieto zariadenia pred tvorbou vodného kameňa, ale aj zabezpečiť optimálnu chuť a aroma kávy.

Tento filter vyniká svojou schopnosťou predfiltrácie vody, čím odstraňuje nečistoty ako piesok, štrk, hrdzu a iné nežiaduce látky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť kvalitu kávy. Okrem toho, vodný filter AQUAtip® HORECA zabezpečuje zmäkčenie vody a redukciu obsahu minerálov, ktoré by mohli spôsobiť usádzanie vodného kameňa v kávovaroch a presso strojoch.

Týmto spôsobom je zaručená spoľahlivá ochrana pre vaše zariadenia a zároveň zabezpečuje, že voda použitá pri príprave kávy je čistá, mäkká a bez nepríjemných pachov či nečistôt. Výsledkom je vynikajúci šálok kávy s plnou arómou a bohatou chuťou, ktorá oceníte každým dúškom.

Vodný filter AQUAtip® HORECA je skvelým riešením pre všetkých vášnivých milovníkov kávy a profesionálnych baristov, ktorí si cenia kvalitu a dokonalosť vo svojej každodennej príprave kávy.

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné vodné filtre
Rozmery (V,Š,H): 35 x 34 x 9 cm
Hmotnosť zariadenia: 3 kg
Počet filtračných stupňov: 5
Prevádzková teplota: 3-38 °C
Prevádzkový tlak: 2 – 4 bar
Pripojenie: 3/8″
Odporúčaný servis: minimálne každých 10 mesiacov
Maximálny prietok: 3,8 l / min.
Životnosť: 11 000 litrov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: