3 položiek celkom
5539 reverzna osmoza lux
+ Darček zdarma
Reverzná osmóza Lux
Skladom (>5 ks)
€1 199

Reverzná osmóza LUX zaručuje 100% čistotu s použitím najkvalitnejších a najodolnejších materiálov pre dlhšiu životnosť. Montáž zariadenia v cene (v rámci SR a ČR)

0200348
5473 aquatip zm 3v1 30l
Aquatip ZM 3v1 30L
Skladom (>5 ks)
€1 199,99

Aquatip ZM 3v1 30L je kombinácia zmäkčovania vody a absorpcie pomocou aktívneho uhlia v jednom zariadení. 

0201285
5449 uv lampa viqua vh200 2
€650

UV lampa VH200 je určená na dezinfekciu vody od baktérií a vírusov.

0201278

Pokiaľ chcete dosiahnuť najlepšiu kvalitu Vašej vody, úprava vody je nevyhnutný proces. Kvalitne upravená voda sa prejaví na lepšom zdraví, predĺži životnosť Vašich spotrebičov, lepšie chutí, je bez zápachu a nežiadúcich látok. Kvalitne upravená voda sa prejaví na kráse Vašich vlasov a pokožky, dokonca ovplyvní aj chuť a kvalitu Vášho pripravovaného jedla. Upravená voda dokáže značne znížiť množstvo použitého pracieho prostriedku, ale aj drogérie používanej na osobnú hygienu. To znamená, že voda upravená našimi zariadeniami, je nie len skvelá pre Vaše zdravie, šetrí Vám peniaze, ale je aj prospešná pre životné prostredie.

Pri studničnej vode je neoddeliteľnou súčasťou návrhu riešenia rozbor vody. Rozbor vody je vykonávaný v certifikovanom laboratóriu. Takto vykonaný rozbor, nám dá všetky potrebné informácie pre návrh vhodného zariadenia na úpravu studničnej vody. Návrh pre Vás ZADARMO pripravia naši obchodno-technickí poradcovia. Inštaláciu a montáž, spolu s pravidelným servisom, Vám zabezpečia naši skúsení servisní technici.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

     

Ako prebieha úprava vody?

úprava vody

1. Rozbor vody v certifikovanom laboratóriu

Rozbor vody vykonaný v certifikovanom laboratóriu nám dá všetky potrebné informácie pre návrh vhodného zariadenia na úpravu studničnej vody.
úprava vody

2. Návrh zariadenia technickým poradcom

Návrh pre Vás pripravia naši technologickí poradcovia.
úprava vody

3. Finálne rozhodnutie,  montáž zariadenia 

Po Vašom schválení, Vám zariadenie nainštalujú naši servisní technici, ktorí majú dlhoročné skúsenosti.
úprava vody

4. Pravidelný servis a záruka zariadenia

Pre správnu funkčnosť zariadenia Vám doporučujeme aby ste vykonávali pravidelný servis. Pokiaľ sa nechcete zaťažovať so servisovaním, budeme Vás kontaktovať a dohodneme s Vami pravidelný servis zariadenia, ktorého interval je 10-12 mesiacov.